OKTAY ALTAŞ DİYORKİ

Konya Mevlana Restaurant olarak misyonumuz,her zaman sağlıklı,kaliteli ve taze ürünlerden,hijyenik bir ortamda lezzetler sunmak ve sunulan bu lezzetlere görsel itina ve yeteneklerimizi de katarak misafirlerimize kaliteli ve leziz ürünler sunmaktır.

Biz misafirlerimize en üst düzeyde müşteri memnuniyeti oluşturmak her konuda en yüksek kalitede hizmet sunmak,güven ve dostluğu kazanmayı başarmak,en önemlisi etik değerler doğrultusunda hizmet anlayışımızdan ödün vermeden “Hayatınıza lezzet ve mutluluk “katmak için varız.

Taş fırında şifalı mercimek çorbamız ve kendimize has pidelerimiz ile lezzete adını veren Konya Mevlana Restaurant, bu başarısını kebap konusunda da kanıtlamıştır. Başarılarımızı kalıcı kılmak ve siz değerli misafirlerimize daha iyi hizmet vermek adına logomuzu ve markamızı patentleyerek koruma altına almış bulunmaktayız.

Ayrıca; Vazgeçilmez lezzetler eşliğinde özel günleriniz, toplantı yemekleriniz ve sunumlarınız için projeksiyon ve slayt sunumuda yapabileceğiniz 50 kişilik özel vip salonumuz, 100 kişilik açık bahçemiz ile siz değerli misafirlerimizin hizmetindeyiz.

Biz Kimiz ve Neler Yaparız

İşletmemizde bazı kurallar var, temel taşları bu kurallar oluşturuyor.

Her zaman en taze ürünler kullanılır Ürünlerimiz, toptan tedarilçilerimiz tarafından günlük taze olarak gelmektedir.Kalite kontrolcülerimiz tarafından kontrolleri yapıldıktan sonra mutfağımıza girmektedir.

Hijyen her şeyden önce gelir Mekanımız 7/24 açık olduğundan dolayı sürekli bir müşteri girişi olmaktadır.Bu sebepten dolayı mekanımızı temiz tutmak en öncelikli ilkemizdir.

Farklı tadlar sunmak için heyecanı hiç bitmez Konya Mutfağı’nı en iyi şekilde siz değerli müşterilerimize sunmak için farklı tadları keşfetmek ve bu tadları hiç heyecanımızı kaybetmeden sizlere sunmak hedeflerimiz arasındadır.